ד"ר מרלין אטקינסון

אשה שכדאי לפגוש לפחות

פעם בחיים

סדנת לנצח על הבמה

יומיים עוצמתיים ומרתקים בהם תוכלו לפתח את היכולות והיצירתיות שלכם כנואמים מעוררי השראה!

ביומיים הללו תעברו אל תוך עולם של הנחיית קהל בסגנון אימוני ייחודי, סגנון
הנחיה שיאפשר לכם לייצר קשר עוצמתי בינכם ובין הקהל שלכם.

זו סדנה על
עוצמה אנושית

על הבלטת
יתרונות טבעיים

ועל יצירת
השראה!

היא מבוססת על היכולת של כל אחד ואחת מאיתנו למתוח את גבולות המסוגלות שלנו, כבעלי מוח גמיש ומשתנה.

בסדנה תגלו כיצד להתיישר מבפנים עם הנואם החזק והמחויב שיש בכם, וגם את היכולת להסתנכרן עם מי שמולכם, כך שיחוש מעורב באופן עמוק כאשר אתם מרצים או מלמדים.

תלמדו

כיצד להעמיק את מערכות היחסים עם כל מי שאתם פוגשים

כיצד להביא בצורה יעילה למקסימום את המוטיבציה לגבי קבלת החלטות ומחוייבות

כיצד להתנהל על מנת להפוך למודל לחיקוי ולהשראה, למנהיגים ולנואמים חזקים וכריזמטיים

ד"ר מרילין אטקינסון

אשה שכדאי לפגוש לפחות פעם בחיים

מייסדת ‘אריקסון אימון בינלאומי’ ויוצרת המודל לאימון ממוקד פתרונות ותוצאות.
תרמה באופן פעיל להופעתה ולהתרחבותה של הפסיכולוגיה ממוקדת התוצאות ברחבי העולם, תרמה לתחום ה-NLP, ולפיתוח מודל המטא-פרוגרמס הנלפיסטי לניתוח תעסוקתי וניהולי. כפסיכולוגית ארגונית היא זיקקה שיטות ממוקדות פתרון בהקשרים ניהוליים שונים, ויצרה כלים יעילים וקלים לשימוש עבור מנהלים.

במשך שנים נמנתה על תלמידיו הבולטים של ד”ר מילטון אריקסון, הפסיכיאטר והמהפנט הידוע (וכך גם העניקה את שמו למוסד שהקימה) וזכתה לעבוד ישירות עם פריץ פרלס, יוצר פסיכולוגיית הגשטאלט. מרילין היא פסיכולוגית ארגונית בהכשרתה ובנוסף היא גם מאסטר טריינר ב-NLP ומומחית בתקשורת אריקסוניאנית. היא החלה לפתח תכניות תכניות אימון רשמיות באמצע שנות ה-90, ומאז מסייעת לחברות בינלאומיות מובילות בבניית מתודולוגיות אימון ממוקדות פתרונות ותוצאות תוך אירגוניות.

מרילין כתבה והיתה שותפה בכתיבתם של שבעה ספרים, בהם טרילוגיית ‘אומנות ומדע האימון’ – ‘The Art & Science of Coaching’ (העוסק בדינמיקות הפנימיות של האימון, באימון צעד אחר צעד, ובזרימה אימונית).

במהלך שלושת העשורים האחרונים היא מפתחת תכניות יעילות במיוחד, אשר נלמדות ב-64 מדינות ברחבי העולם (ICF ACTP The Art and Science of Coaching).

קראו עוד>>

אריקסון אימון בינלאומי

נעים להכיר!

מאז 1980 ‘אריקסון אימון בינלאומי’ – בית ספר בינלאומי לאימון המעניק לתלמידיו את ההסמכה היוקרתית ביותר בעולם האימון – הסמכת איגוד ה-ICF – מוביל את תחום הכשרת המאמנים ותוכניות אימון למנהיגים בזירת העסקים ברחבי העולם. לאריקסון סניפים ביותר מ- 85 מדינות ועכשיו גם בישראל!

באריקסון מכשירים מאמנים בשיטתה הייחודית של ד”ר מרילין אטקינסון, The Art & Science of coaching, שיטה המבוססת על מציאת פתרונות. זהו שילוב ייחודי בין שיטת אימון מקצועית, ובין מתודולוגיות צמיחה אישית סופר מפותחות. תכניות ההכשרה של אריקסון משלבות אימון ברמת מומחיות גבוהה ביחד עם עקרונות מוכחים מהעולם הארקיסוניאני וטכניקות מיוחדות ממוקדות תוצאות.

מרילין מאמינה כי העלאת המודעות העצמית ויצירת השראה לתהליכי צמיחה אישית, מחוללות תהליכי שינוי חיובי בעולם כולו. היא מאמינה כי הקניית תהליכי שינוי ואימון כמוה כמסע, המייצר נקודת שיא של מודעות אנושית.

באריקסון יודעים שלכל אחד ואחת מאיתנו יש את היכולת להשפיע באופן חיובי על שינוי בחיינו, ולהוות השראה לשינוי חיובי בחייהם של אחרים, ולכן יש לאריקסון מרכז עסקי ומגוון תכניות אימון איכותיות ייעודיות לבוגרי אריקסון – שהוכחו ככאלה המגבירות יכולת תקשורת בין אישית ויכולת של הפרט להיות מעורב ומשפיע באופן עמוק ומשמעותי.

קראו עוד>>

יושרה

שמחה

העצמה

שירות

למידה

שפע

אלה הערכים המייצגים של מרכז האימון הבינלאומי של אריקסון, אלה הערכים אשר מרצי ומנחי אריקסון מיישמים מדי יום ביומו במשפחה, בחברה, עם עמיתים ועם סטודנטים. כך מושכת אריקסון לשורותיה אנשים השותפים לאותו עולם ערכים ואשר שואפים לחיות על פיהם בכל עת.

הסדנה תתקיים במיקום נוח, זמין ומזמין
מועדון הטוקהאוס בנמל תל אביב

בתאריכים

19-20/2/2020

ימים רביעי חמישי בין השעות 18:00-09:00

בסדנה יוגשו משקאות קרים וחמים וכיבוד קל כגון מאפים, פירות וירקות.
מסעדת טוקהאוס והבר יהיו פתוחים לארוחת צהריים עם תפריט מגוון ומחירים מיוחדים ומוזלים למשתתפי הכנס.

חניה מסובסדת בנמל תל אביב למשתתפי הסדנה

* לבוגרי הסדנה תוענק תעודה המוכרת ל- ICF (ארגון מאמנים הבינלאומי) ומקנה 13.5 נקודות זיכוי (CCU).  

ד"ר מרילין אטקינסון

לקבלת פרטים נוספים:

Dr. Marilyn Atkinson

Order your ticket